Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!

Расписание факультативных занятий и занятий общественно полезного труда

Дата: 13 сентября 2018 в 19:45, Обновлено 10 января в 18:38

Расклад 

 факультатыўных заняткаў  у I IV класах

 Дзяржаўнай установы адукацыі

 “Краснадворскі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад - сярэдняя школа Салігорскага раёна”

на ІІ паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Клас

 Дзень тыдня

Назва факультатыўнага занятку

Час правядзення

Адказны

Месца правядзення

1

аўторак

Асновы моўнай культуры

12.40 – 13.15

Валатковіч Ю.В.

Кабінет 

1 класа

пятніца

Рашэнне  тэкставых  задач

11.45 – 12.20

Валатковіч Ю.В.

Кабінет 

1 класа

2

аўторак

Асновы моўнай культуры

13.00 – 13.45

Лузгіна В.К.

Кабінет

 2 класа

чацвер

Рашэнне  тэкставых  задач

13.00 – 13.45

Лузгіна В.К.

Кабінет 

2 класа

3

серада

Матэматычная вясёлка

13.55 – 14.40

Кажадуб Г.М.

Кабінет 

3 класа

пятніца

Мая Айчына

13.00 – 13.45

Кажадуб Г.М.

Кабінет 

3 класа

4

чацвер

Рашэнне  тэкставых  задач

13.00 – 13.45

Пятровіч І.М.

Кабінет 

4 класа

пятніца

Беларускае красамоўства

13.55 – 14.40

Пятровіч І.М.

Кабінет 

4 класа

Расклад гадзін грамадска карыснай працы

3

аўторак

Грамадска карысная праца

13.45 – 14.30

Пятровіч І.М.

Кабінет 

4 класа

4

панядзелак

Грамадска карысная праца

13.45 – 14.30

Кажадуб Г.М.

Кабінет 

3 класа

Расклад  факультатыўных заняткаў  у V XI класах

Дзяржаўнай установы адукацыі “Краснадворскі  вучэбна-

педагагічны комплекс  дзіцячы сад - сярэдняя школа

Салігорскага раёна” на IІ паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Клас

 Дзень тыдня

Назва факультатыўнага занятку

Час правяд

Адказны

Месца правяд

5

аўторак

Практыкум па чытанні

13.55. – 14.40

Бардзіна Г.К.

Кабінет нямм.м

6

аўторак

Асновы эканамічных ведаў

14.50 – 15.35

Паўлава Л.Р.

Кабінет гіст.

чацвер

Рыхтуемся да алімпіяды па матэматыцы

14.50 – 15.35

Труханенка А.І.

Кабінет мат.

8

серада

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

14.50 – 15.35

Груша А.А.

Кабінет АБЖ

9

серада

Абагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

14.50 – 15.35

Прахаровіч Н.І.

Кабінет бел.м.

аўторак

Паўтараем матэматыку

13.55 – 14.40

Міхнавец С.У.

Кабінет мат.

панядзелак

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

14.50 – 15.35

Груша А.А.

Кабінет АБЖ

аўторак

Обобщающий курс

14.50 - 15.35

Гіль Д.Ю.

Кабінет руск.м

10

субота

Лексіка-граматычны практыкум

09.00 - 10.40

Бабко Н.В.

Кабінет нямм.м

11

чацвер

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

14.50 – 15.35

Паўлава Л.Р.

Кабінет гіст.

пятніца

Абагульняючы факультатыўны курс па хіміі

14.50 – 15.35

Дубоўская Т.Г.

Кабінет хіміі

пятніца

Русский язык в алгоритмах

14.50 – 15.35

Гіль Д.Ю.

Кабінет руск.м

серада

Алгебра вучыць разважаць

14.50 – 15.35

Міхнавец С.У.

Кабінет мат.

субота

Лексіка-граматычны практыкум

10.55 – 11.40

11.50 – 12.35

Бабко Н.В.

Кабінет нямм.м

субота

Абагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

8.00. – 8.45

Прахаровіч Н.І.

Кабінет бел.м.

Расклад гадзін грамадска карыснай працы

5

среда

Грамадска карысная праца

13.50 – 14.35

Груша А.А.

Кабінет прац.н.

6

серада

Грамадска карысная праца

14.40 – 15.25

Дубоўская Т.Г.

Кабінет хіміі

7

серада

Грамадска карысная праца

14.40 – 15.25

Мінько В.М.

Кабінет біялогіі

8

панядзелак

Грамадска карысная праца

14.40 – 15.25

Купрацэвіч І.В.

Кабінет прац.н.

9

пятніца

Грамадска карысная праца

14.40 – 15.25

Груша А.А.

Кабінет прац.н.

пятніца

Грамадска карысная праца

15.30 – 16.15

Груша А.А.

Кабінет прац.н.

10

панядзелак

Грамадска карысная праца

14.40 – 15.25

15.30 – 16.15

Дубоўская Т.Г.

Кабінет прац.н.

11

субота

Грамадска карысная праца

09.00 – 09.45

9.55 - 10.40

Мінько В.М.

Кабінет  біял.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.